Korepetycje z języka polskiego

Nazywam się Małgorzata Mroczek. Tytuł magistra filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim uzyskałam w czerwcu 2012 roku. Przez praktycznie cały okres studiów prowadziłam korepetycje z języka polskiego. Zdobyte w ten sposób doświadczenie oraz wykształcenie procentują w mojej pracy zawodowej – jestem nauczycielem języka polskiego w Liceum Ogólnokształcącym nr 6 we Wrocławiu. Obecnie kontynuuję swoją edukację na studiach podyplomowych z psychologii dziecięcej.

Prywatnie jestem szczęśliwą małżonką wspaniałego Męża oraz matką dwóch uroczych urwisów – Łukaszka, lat 2 oraz Ilonki, lat 3. Mimo licznych obowiązków zawodowych i edukacyjnych nie mam problemu, aby znaleźć czas dla moich najbliższych.

Kiedy nie edukuję (siebie lub innych) uwielbiamy z Krzysztofem wyjechać w góry. Ba – poznaliśmy się właśnie u stóp Giewontu. Dzieciaczki są jeszcze za małe, aby je wywieźć w góry, ale wierzymy, że podzielą pasję rodziców:)

Kilka lat doświadczenia pozwoliły mi wypracować swoją metodę nauczania. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, zajęcia prowadzę bezstresowo i preferuję dojazd do klienta. Od jakiegoś czasu prowadzę również nauczania języka polskiego dla anglojęzycznych obcokrajowców.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą moich korepetycji oraz z cennikiem.

Cena korepetycji zależy w dużej mierze od liczby osób biorących udział w korepetycjach oraz ich poziomu. Istnieje możliwość korepetycji indywidualnych, jak i w grupach do czterech osób.

I tak, korepetycje dla uczniów szkół podstawowych:

1 osoba – 20 złotych za 90 minut;

2 osoby – 18 złotych/ osobę za 90 minut;

3 osoby – 16 złotych/ osobę za 90 minut

4 osoby – 14 złotych/ osobę za 90 minut.

W cenę jest już wliczony dojazd do klienta.

Dla uczniów gimnazjum do podanych cen należy dodać 5 złotych, dla uczniów liceum 10 złotych, dla studentów 15.

Istnieje możliwość kursów przygotowawczych do egzaminów gimnazjalnych i do matury. W tym celu należy się skontaktować, abyśmy mogli ustalić zakres, harmonogram zajęć oraz cenę kursu.

Indywidualnie wyceniam również cenę za kursy dla obcokrajowców oraz prace edytorskie.

Prowadzę korepetycje z języka polskiego dla uczniów:

  • szkoły podstawowej;
  • gimnazjum;
  • liceum.

Oraz dla studentów:

  • kierunków humanistycznych w zakresie historii literatury;
  • kierunków ścisłych w zakresie przedmiotów humanistycznych.

Prowadzę nauczanie:

  • historii literatury – streszczam lektury, wskazuję zależności pomiędzy epokami literackimi i twórcami, pomagam w interpretacji utworów literackich;
  • gramatyki i językoznastwa – pomagam zrozumieć deklinacje, odmianę przez przypadki, części mowy i zdania, wyjątki, etc.

Wypracowałam swoją metodę nauczania, polegającą na stymulowaniu kreatywności ucznia. Innymi słowy – na moich zajęciach uczeń jest „naprowadzany” przeze mnie na rozwiązanie problemu, a nie wykładam mu go jak „kawę na ławę”. Dziesiątki zadowolonych uczniów przez ostatnie lata potwierdziły słuszność mojej metody.

Poza korepetycjami prowadzę również:

  • edycję językową prac – uwaga! nie piszę prac maturalnych, dyplomowych,pomagam natomiast zgromadzić bibliografię oraz wygładzić wersję językową;
  • ghostwiriting, pisanie przemówień;
  • nauczanie języka polskiego dla obcokrajowców, posługujących się językiem angielskim.

Czy zastanawiałeś się nad pisownią takich wyrazów jak „outsorcing” czy „payroll”? Zaufało mi już kilka firm. Możesz i Ty do nich dołączyć – wystarczy się ze mną skontaktować.